Ons team in België

Al sinds haar oprichting in 1982 (als stichting van openbaar nut) functioneert de Stichting Hubi & Vinciane dankzij vrijwilligers. De verschillende bestuursorganen en werkgroepen controleren alle activiteiten en hun efficiëntie. In België leggen zij zich toe op sensibilisering en fondsenwerving.

Raad van bestuur

Binnen Raad van bestuur:

  • Voorzitter: Prof. Dr. Marc Vervenne, ere-rector KU Leuven, (marc@hubi-vinciane.be)
  • Afgevaardigd bestuurder: Pascale Vandewiele-Van Assche, (pascale@hubi-vinciane.be)
  • Secretaris: Muriel Verbiest-Billiau, (muriel@hubi-vinciane.be)
  • Bestuurders:
    Daniel Eycken
    Dr. Paul De Buysscher
    Ingrid Hofkens-Van den Brandt – ingrid@hubi-vinciane.be
    Hilde Jacquemart – Coremans
    Sabine Laruelle
    Marc Neefs
    Prof Dr. Karen Van Campenhout, KU Leuven
    Dr. Elisabeth Vandewiele – elisabeth@hubi-vinciane.be
    Pol Vanmellaert – pol@hubi-vinciane.be
    Melchior Wathelet
  • Ere-voorzitters:
    Prof. Dr. Piet Van Assche
    Wijlen Prof Dr. Marcel Norré
    Wijlen E.H. Basiel Maes, voorzitter Broederlijk Delen
    Wijlen Prof Dr. Luc Eyckmans, directeur Tropisch Instituut

Prof. Dr. Marc Vervenne

Voorzitter Stichting Hubi & Vinciane
Ererector KU Leuven







Pascale Vandewiele-Van Assche

Gedelegeerd Bestuurder Stichting Hubi & Vinciane






Maatschappelijke zetel
Kwakkelbosstraat 1, 3360 Bierbeek, België
Secretariaat
Wijngaardlaan 24, 3001 Heverlee (Tel 016 89 00 80 of 03 354 15 51)